Populiariausi 5 nemokami žaidimai

Nemokami žaidimai gali būti puikus būdas pasinerti į naują žanrą bei puikiai praleisti savo laiką neišleidžiant nei vieno euro. Nors ir žaidimai yra nemokami, tačiau norint gauti daugiau privalumų, jums teks įsigyti siūlomas paslaugas. Ar išleisite pinigų, tai priklausys nuo jūsų, tačiau nemokamuose žaidimuose to daryti nebūtina.

1. Fortnite

Tai yra vienas iš populiariausių visų žaidimų, kurį galite nemokamai atsisiųsti iš ,,Epic Games”. Šis žaidimas yra ,,Battle Royale”. ,,Fortnite” žaidime dažnai yra kuriami nuolatiniai atnaujinimai, kurie leis pasimėgauti naujovėmis. Taip pat galite žaisti kaip vienas asmuo, dviese arba keturiese.

2. Warframe

Šis žaidimas gyvuoja virš penkerių metų. Dauguma teigia, kad tai vienas iš geriausių nemokamų žaidimų. Žaidėjų skaičius auga su kiekviena diena. Pirmiausia jūs atsirasite koridoriuje, o paskui atsiras ir visiškai naujas pasaulis, kurį galėsite tyrinėti.

3. Apex Legends

Apex Legends yra karališkasis žaidimas, kurį mums siūlo ,,TitanFall”. Jis yra puikus tuo, kad kūrėjai stengėsi sukurti ne tik šaudyklės žaidimą, tačiau ir modernizuoti žanrą su atsikėlimo funkcijomis. Pagrindinį dėmesį reikia telkti į ginkluotę. Apex Legends laikomas vienu iš geriausių ,,Battle Royale” žaidimų.

4. Call of Duty Warzone

Tai yra bene labiausiai įtraukiantis žaidimas, kuris greitai pralenkė ,,PUBG” žaidimą. Nors Call of Duty Warzone buvo siejamas su ,,Black Ops”, ,,Cold War Warzone”, tačiau jį galima žaisti visiškai nemokamai.

Jūs galite žaisti vienas arba su savo komanda. Jūsų tikslas rinktis kuo geresnę ginkluotę, bei kovoti prieš kitus žaidėjus.

Žaidimas turi ,,Gulagą”, kuris suteiks jums galimybę grįžti į žaidimą po mirties.

5. Counter Strike Global Offensive

CS:GO žaidimas gyvuoja jau daugiau nei 10 metų, tačiau tik prieš kelis metus jis tapo nemokamas. Šiame žaidime yra įvairiausių pasirinkimų bei lygio sistema.

CS 1.6 žaidimas yra žinomas kaip tikra legenda. Atnaujintoje versijoje jūs turėsite geresnes grafikas, atnaujintus ginklus, žemėlapius ir kitus naudingus dalykus.

Parašykite komentarą