Bitė greičio matuoklė

Sužinokite savo Bitės interneto greitį jau dabar

Bitė Greičio matuoklė

Bitės interneto planai

5G iki 100 Mb/s – 14,90 € / mėn.Tinkamas pradinio lygio planas, puikiai tinka naršymui internete, socialinių tinklų naudojimui ir paprastam video turiniui žiūrėti.

5G iki 300 Mb/s – 19,90 € / mėn.Idealus pasirinkimas vidutiniam vartotojui, leidžiantis sklandžiai žiūrėti aukštos raiškos video, žaisti online žaidimus ir atlikti darbą nuotoliniu būdu.

5G iki 500 Mb/s – 23,90 € / mėn.Šis planas tinka intensyvesniam interneto naudojimui, įskaitant didelių failų atsisiuntimą, aukštos kokybės strimingą ir sunkių darbo užduočių atlikimą.

5G neriboto greičio – 27,90 € / mėn.Idealus pasirinkimas sunkiausiems naudotojams ir technologijų entuziastams, kurie nori pasinaudoti maksimaliu galimu interneto greičiu be jokių apribojimų.

Bite interneto atsiliepimai

Kodėl verta rinktis Bite internetą?

5G technologija atveria ne tik patikimą ir greitą interneto ryšį, bet ir suteikia daugiau privalumų jūsų namų internetui.

🚀 Nepriekaištingas Greitis

Susipažinkite su naujos kartos internetu, kuris perkelia greičio ribas – BITĖS 5G yra pasiekęs nepaprastai aukštus greičio lygius, siekiančius net 267 Mb/s, leidžiantį patirti net 16 kartų spartesnį duomenų atsiuntimą. Mėgaukitės neįtikėtinai sklandžiu naršymu, naudodamiesi pažangiausiomis ryšio technologijomis.

💪 Patikimas 5G Maršrutizatorius

Išbandykite itin efektyvų 5G maršrutizatorių, kuris yra lengvai įdiegiamas ir palaiko didžiulius duomenų kiekius. Tai yra puikus sprendimas, jei norite naudotis 5G internetu namuose su stipriu WiFi signalu ir užtikrinti, kad visi įrenginiai jūsų namuose pasiektų maksimalų interneto našumą.

🔒 Išplėstinė Interneto Apsauga

Interneto saugumas niekada nebuvo svarbesnis. Su BITĖS 5G, galite būti ramūs, kad jūsų duomenys ir privatumas yra saugūs. Bitės išplėstinės interneto apsaugos paslaugos užtikrina, kad visos jūsų veiklos internete būtų apsaugotos nuo kenkėjiškų grėsmių ir virusų.

Palikite atsiliepimą apie Bitės internetą

Bitė interneto atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs