Penki – Skynet greičio matuoklė

Sužinokite savo Penki – Skynet interneto greitį jau dabar

Penki - Skynet Greičio Matuoklė

Penki – Skynet interneto planai

1 Gb/s – 24,00 €/mėn. (Specialus pasiūlymas: 15,90 €/mėn. su 24 mėnesių sutartimi) – Tai sparčiausias interneto planas, siūlantis norimą greitį už patrauklią kainą. Susisiekimas su klientu per 1 dieną, įrengimo mokestis – 5 €, įskaitant Flexi LiTe išmaniąją televiziją nemokamai.

500 Mb/s – 19,00 €/mėn. (Specialus pasiūlymas: 10,90 €/mėn. su 24 mėnesių sutartimi) – Optimalus pasirinkimas mažoms šeimoms, su užtikrintu ryšiu ir greitai atsakant į klientų poreikius. Įrengimo mokestis – 5 €.

100 Mb/s – 14,00 €/mėn. (Specialus pasiūlymas: 8,90 €/mėn. su 24 mėnesių sutartimi) – Geriausias kainos ir kokybės santykis minimaliems interneto poreikiams. Įskaitant Flexi LiTe išmaniąją televiziją nemokamai, įrengimo mokestis – 5 €, pasiūlymas su 24 mėnesių sutartimi.

Penki - Skynet interneto planai

Kodėl verta rinktis Penki – Skynet internetą?

Šviesolaidinis internetas Penki – Skynet yra greitas, efektyvus ir patikimas, suteikiantis neribotą duomenų srautą ir greitą įrengimo procesą. Penki – Skynet siūlo lanksčius interneto planus, pritaikytus kiekvienam naudotojui, kurie užtikrina aukščiausios kokybės vaizdo turinio peržiūrą be trikdžių. Šviesolaidiniai kabeliai, naudojami Penki – Skynet interneto tinkle, informaciją perduoda šviesos, o ne elektrinių impulsų pagalba, užtikrindami žymiai greitesnį duomenų perdavimą nei variniai kabeliai. Dėl aukšto signalo perdavimo greičio, šviesolaidinis internetas yra daugkart greitesnis. Be to, šis interneto tipas yra nepriklausomas nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip blogas oras ar netoliese esantys įrenginiai. Penki – Skynet teikia šviesolaidinio interneto paslaugas Vilniuje nuo 1998 metų, pasiūlydami interneto spartą iki 1 Gb/s.

Palikite atsiliepimą apie Penki – Skynet internetą

Penki – Skynet interneto atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs