Cgates greičio matuoklė

Sužinokite savo Cgates interneto greitį jau dabar

Cgates greičio matuoklė

Cgates interneto planai

250 Mb/s – 14.90 €/mėn. Tinkamas kasdieniam naršymui, darbui ir pramogoms namuose, idealus HD kokybės filmams. Šviesolaidinis internetas užtikrina stabilumą ir greitį, siūlo neribotus duomenis, įrengimas per 1 valandą net ir poilsio dienomis, aptarnavimas telefonu 365 dienas per metus.

500 Mb/s – 18.90 €/mėn. Skirtas darbui, mokslams, 4K kokybės kinui ir žaidimams, tinkamas 2-3 vartotojams vienu metu. Šviesolaidinis internetas garantuoja aukštą stabilumą ir greitį, neriboti duomenys, greitas įrengimas ir kasdienis klientų aptarnavimas telefonu.

1 Gb/s – 21.90 €/mėn. Idealiai tinka išmaniųjų namų prietaisams, užkietėjusiems žaidėjams, 4-5 vartotojams vienu metu. Aukščiausias šviesolaidinio interneto stabilumas ir greitis, neriboti duomenys, įrengimas per 1 valandą, visapusiškas klientų aptarnavimas.

2.5 Gb/s – 31.90 €/mėn. Puikus pasirinkimas aukščiausios kokybės vaizdo turiniui, virtualiai realybei, tinkamas neribotam kiekiui vartotojų. Šviesolaidinis internetas suteikia nepriekaištingą stabilumą ir greitį, neribotus duomenis, operatyvų įrengimą ir nuolatinį klientų aptarnavimą.

Cgates interneto atsiliepimai

Kodėl verta rinktis Cgates internetą?

Cgates pasižymi greitu klientų aptarnavimu ištisus metus, be jokių išeiginių. Kompanija ne tik operatyviai įdiegia interneto paslaugas per vieną valandą, bet ir nedelsiant atsako į klientų klausimus. Be to, Cgates rūpinasi ir nuolat atnaujina aukščiausios kokybės Wi-Fi įrangą, kuri užtikrina sklandų interneto veikimą visuose namų kampeliuose, net esant dideliam vartotojų ir įrenginių skaičiui. Cgates klientams suteikia galimybę pasitikėti jų patirtimi ir rūpesčiu dėl Wi-Fi įrangos.

Palikite atsiliepimą apie Cgates internetą

Cgates interneto atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs