Snapchat ateina į kompiuterius

Snapchat programėle veikia telefonuose jau virš dešimt metų, o dabar ją bus galima naudoti ir asmeniniuose kompiuteriuose. Tai yra populiari programa, kurioje galima siųsti nuotraukas arba vaizdo įrašus savo draugams. Savo kompiuteriuose galėsite per šią programėlę siųsti žinutes, skambini savo kontaktams iš savo kompiuterių.

Šį programėlė yra verta dėmesio, kadangi jos tikslas buvo pasiekti jaunesnes auditorijas, kurie galėtų dalintis savo nuotraukomis. Priimdami tokį sprendimą dėl asmeninių kompiuterių, ši įmonė tapo dar populiaresnė ir pritraukė didesnį kiekį naudotojų.

Daugiau informacijos apie šią naujovę

Kol kas, ,,Snapchat” darbalaukio versija bus prieinama tik asmenims gyvenantiems Australijoje ir Naujoje Zelandijoje. Birželio mėnesį, šioje programėlėje atsirado daugiau funkcijų, kurias galima įsigyti už 3.99 USD mokestį per mėnesį. Didžiausias dėmesys bus skiriamas būtent žinučių siuntimui, o nebe nuotraukoms. Kaip ir dabar, taip ir vėliau dings išsiųsti pranešimai per 24 valandas. Tačiau vos tik peržiūrėjus pranešimą / nuotrauką ar vaizdo įrašą, jis dings iš karto po peržiūros.

Parašykite komentarą