„Microsoft“ nutraukia „Internet Explorer“

,,Microsoft” kompanija nutraukia ,,Internet Explorer” vartotojų versiją. Jie šį planą buvo paskelbę jau 2021 metais, todėl ,,Internet Explorer 11″ buvo paskutinioji versija. Ši naršyklė debiutavo kompiuteriuose 1995 metais, o 2004 metais užėmė 95 procentus visos rinkos. Tačiau šiuo metu dominuojančios naršyklės:

  • Google Chrome
  • Apple Safari
  • Mozilla Firefox

Vartotojai kurie nori ir toliau naudoti ,,Microsoft” naršyklę yra nukreipiami į ,,Microsoft Edge” kuri buvo paleista 2015 metais. Internet Explorer pradėjo naudotis mažiau žmonių, kadangi mūsų minėtos naršyklės yra kur kas spartesnis. Su jomis naršymas ,,Google” , ,,Facebook” , ,,Instagram” ir kituose portaluose yra kur kas greitesnis. Neabejotina, kad prie šios naršyklės žlugimo prisidėjo ir mobilieji įrenginiai. Tarkime ,,Apple” mobilieji telefonai iš karto turėjo įdiegta ,,Safari” naršyklę.

Kita informacija

,,Microsoft” gamintojai teigia, kad prie senosios naršyklės bus galima prisijungti naudojant senesnes ,,Windows” versijas. ,,Internet Explorer” patikimas išliks ir toliau, kadangi jis buvo įdiegtas ,,Windows” kompiuteriuose ilgiau nei keliolika metų.

Parašykite komentarą