Penki internetas ir televizija

PENKI – buvęs SKYNET internetas, kuris siūlo ne tik interneto, tačiau ir TV paslaugas, tad užsisakius paslaugų komplektą – sumokėkite mažiau. Siūloma pasinaudoti šviesolaidinio interneto paslaugomis, kad naršyti galėtumėte visiškai be ribų ir interneto greitaveika Jums puikiai tiktų bei maksimaliai patenkintų poreikius.

Paslaugos tiekėjas PENKI suteikia galimybę jo paslaugomis naudotis tik Vilniaus gyventojams ir apima šiuos mikrorajonus: Šeškinę, Fabijoniškes, Pašilaičius, Viršuliškes, Justiniškes, Lazdynus, Karoliniškes, Žvėryną, Žirmūnus, Pilaitę, Antakalnį, Baltupius, Jeruzalę, Naujamiestį, Santariškes, Šnipiškes.

Interneto paslaugų planai kinta, tad sekite info ir pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą. Kadangi būtent šis interneto paslaugų tiekėjas pats pirmasis pasiūlė šviesolaidinio interneto paslaugas Lietuvoje – verta rinktis dėl patikimumo, kokybės bei inovacijų siekio.

PENKI interneto namams planai:

  • FLY interneto planas. Greitaveika siekia net iki 1 Gb/s, tad tai puikus pasirinkimas aktyviai naršantiems asmenims.
  • GO interneto planas. Greitaveika siekia iki 100 Mb/s, tad tai puikus pasirinkimas studentams.
  • RUN interneto planas. Greitaveika siekia iki 500 Mb/s, tad tai pigus ir optimalus pasirinkimas naršantiems minimaliai.

Užsisakius paslaugas jos yra įrengimos per vieną darbo dieną, kadangi PENKI taupo kiekvieno kliento laiką. Taupykite jį ir Jūs, rinkitės patikimą paslaugų tiekėją.

Siūlomas ne vienas paslaugų paketas ir verslui, tad jeigu reikia tokio interneto ryšio, kuris aptarnautų ne vieną dešimtį darbuotojų – tokiu atveju PENKI yra pats geriausias pasirinkimas.

Interneto planai:

  1. Business GO. Interneto sparta siekia iki 100 Mb/s.
  2. Business RUN. Interneto sparta siekia iki 500 Mb/s.
  3. Business FLY. Interneto sparta siekia iki 1 Gb/s.

PENKI siūlo ir mobiliojo interneto paslaugas tiems, kurie nori būti inovatyvūs ir naršyti kiekviename žingsnyje. PENKI mobilusis internetas – 4G ryšio technologija, kuri padeda pasiekti iki 300 Mb/s.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *