Init internetas ir televizija

INIT internetas – vienas seniausiai pasirenkamų interneto tiekėjų Lietuvoje, kuris jau nuo 1990-ųjų metų siūlo savo paslaugas ir aptarnavo šimtus tūkstančių šalies gyventojų. Kadangi reguliariai siūlomos akcijos ir nuolaidos – jos suteikia galimybę suderinti puikų kainos bei kokybės santykį ir naršyt be jokių rūpesčių.

Siūlomi šie INIT interneto planai:

  • MINI interneto planas, kuris padeda pasiekti iki 50 Mb/s.
  • MIDI interneto planas, kuris padeda pasiekti iki 100 Mb/s.
  • MAKSI interneto planas, kuris padeda pasiekti iki 300 Mb/s.
  • SUPER MAKSI interneto planas, kuris padeda pasiekti iki 1 Gb/s.

Priklausomai nuo poreikių raskite jums labiausiai tinkamą interneto planą, tačiau nepamirškite, kad nurodyta tik greitaveika, tačiau INIT internetas yra visiškai neribojamas, tad galite atsisiųsti ir išsiųsti tiek duomenų, kiek tik norite be jokių apribojimų.

INIT taip pat teikia ir bevielio interneto paslaugas, tad siūlome jomis pasinaudoti tokiu atveju, kai norite naršyti prisijungs prie vieno interneto planąo. Tokiu atveju naršyti galima ir telefonu bei planšetiniu kompiuteriu, tad naudotis internetu galės visa šeima, sutaupyti bus paprasta, o naršyti labai patogu.

INIT maršrutizatorius:

  • Varijuoja priklausomai nuo to, kokio interneto greitis bus pasirenkamas. Toks, kuris palaiko greitaveiką iki 100 Mb/s ir toks, kuris tinka iki 1 Gb/s.
  • Nuomos kaina varijuoja nuo 1,80 eurų iki 3 eurų. Nuomos metu gausite visas reikalingas maršrutizatoriaus aptarnavimo paslaugas, tad jeigu nesate patenkintas jo kokybe – visada galite kreiptis į aptarnavimo specialistus.
  • Jeigu nenorite nuomoti – tokiu atveju galite ir nusipirkti, o INIT siūloma maršrutizatoriaus kaina varijuoja nuo 25 iki 73 eurų, tad raskite Jums labiausiai tinkamą variantą.

INIT internetas – lankstus, kad kiekvienas rastų tai, ko jam labiausiai reikia.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *