Cgates internetas ir televizija

CGATES – vienas didžiausių interneto, taip pat ir televizijos, tiekėjų Lietuvoje, kuris stengiasi pasiūlyti geriausią kainos bei kokybės santykį. Reguliariai atnaujinami pasiūlymai bei siūlomos akcijos leidžia sutaupyti ir gauti visas reikalingas interneto paslaugas.

CGATES siūlo išbandyti šviesolaidinio interneto galimybes, kurios puikiai pasiekiamos ne tik didžiuose Lietuvos miestuose, tačiau ir mažesniuose miesteliuose. CGATES šviesolaidinio interneto planai:

1. 100 Mb/s pasiekti galintis planas.

Neribotas šviesolaidinio interneto planas, kuris gali pasiekti 100 Mb/s greitį ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Užsisakius paslaugą sudaroma terminuota 24 mėn. sutartis.

2. 400 Mb/s pasiekti galintis planas.

Neribotas šviesolaidinio interneto planas, kuris gali pasiekti 400 Mb/s greitį ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Užsisakius paslaugą sudaroma terminuota 24 mėn. sutartis.

3. 600 Mb/s pasiekti galintis planas.

Neribotas šviesolaidinio interneto planas, kuris gali pasiekti 600 Mb/s greitį ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Užsisakius paslaugą sudaroma terminuota 24 mėn. sutartis.

Ieškokite Jums labiausiai tinkamo ir nepamirškite, kad užsisakius mažesnės greitaveikos planą CGATES suteikia galimybę sutarties metu jį pasididinti. Tačiau pasirinkus iškart didesnį – pasirašius sutartį neturėsite galimybės sumažinti plano įkainių bei greitaveikos, tad apgalvokite savo poreikius ir iškart įvertinę smulkmenas raskite Jums labiausiai tinkamą variantą.

Katu su interneto paslaugomis CGATES siūlo ir Wi-Fi maršrutizatoriaus nuomos paslaugas. Nuomos metu galėsite ne tik naudotis įranga, tačiau susidūrus su kokiais nors nesklandumais – techninės pagalbos metu bus sutvarkomi bet kokie iškilę nesklandumai, tad pasinaudokite CGATES pagalba tada, kai jos labiausiai reikia.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *