Bitė internetas

Nors daugeliui BITĖ labiau asocijuoja su telefono ryšio paslaugomis, tačiau šiuo metu šis tiekėjas siūlo ir interneto paslaugas. Siūlomos mobiliojo ryšio paslaugos Lietuvoje bei užsienyje. Jeigu ieškote tiekėjų, kuris džiugina ilgamete patirtimi bei lanksčiais pasiūlymais – siūlome rinkis BITĘ, kuri yra pripažįstama kaip vienas geriausių pasiūlymų.

BITĖ teikia 4G bei 4G+ internetą, kuris dengia net 99 procentus Lietuvos teritorijos, tad naršyti galite ir Vilniaus, ir Pašilių miestelių centruose. Būtent mobilumas yra vienas pagrandinių BITĖS privalumų, tad įvertinkite tai.

Šiuo metu BITĖ gali pasiūlyti ir siūlo net tris skirtingus interneto planus, kurie varijuoja ne tik kaina, tačiau ir kitomis smulkmenomis.

  • INTERNETAS DAIKTAMS. Mobilusis internetas siekiant 2 GB, tad puikiai tinka naršymams telefonu bei planšetiniu kompiuteriu.
  • INTERNETAS KELIONĖMS. Puikus pasirinkimas naršantiems daugiau, kadangi šis planas apima net 50 Gb planą.
  • INTERNETAS NAMAMS. Mobilusis neribotas internetas norintiems naršyti tiek daug, kiek jiems to reikia. Būkite išmanus kiekviename žingsnyje ir džiaukitės niekada nesibaigiančio interneto galimybėmis.

Puikus pasirinkimas siūlomas ir tiems, kurie nori kartu su interneto paslaugomis gauti ir daugiau privalumų. Kokias galimybes siūlo BITĖ?

  1. NERIBOTAS INTERNETAS + Kartu su paslauga teikiama ir interneto apsauga, taip pat, turto draudimas bei daugelis kitų smulkmenų.
  2. NERIBOTAS INTERNETAS + PLANŠETĖ. Šis BITĖS planas tinka tiems, kurie nori naudotis neriboto interneto paslaugomis ir kuriems reikalingas planšetinis kompiuteris.
  3. NERIBOTAS INTERNETAS + KOMPIUTERIS + PLANŠETĖ. Puikus pasiūlymas ieškantiems visko vienoje vietoje. Tegul naršymas būna ne tik patogus, tačiau ir manevringas. Su BITE – viskas paprasta ir patogu.

Rinkitės BITĘ, kai norisi naršyti nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, džiaugtis greitaveika ir visiškai neriboti išsiuntimų bei parsiunčiamų duomenų kiekių.

1 Comment

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *