TvPlay HOME televizija ir internetas

TVPLAY HOME pavadinimas geriausiai pažįstamas kaip VIASAT. Nors anksčiau VIASAT buvo žinomas, dėl labai plačios TV kanalų pasiūlos, tačiau šiuo metu teikia ne tik televizijos, tačiau ir interneto paslaugas. Tai visą Baltijos regioną aptarnaujantis paslaugų tiekėjas, tad pasitikėkite kokybe, kuria džiaugiasi ir latviai su estais. Rinkitės TVPLAY HOME.

Interneto paslaugos siūlomos nuo 2016-ųjų metų, tačiau ir per gana trumpą laiką paslaugos tiekėjas spėjo užsiauginti klientūrą, kuri džiaugiasi TVPLAY HOME paslaugomis.

Tiesa, interneto paslaugos TVPLAY HOME yra tik kaip papildoma paslauga, kuri teikiama kartu su TV paslaugomis. Tai reiškia, kad neįmanoma užsisakyti interneto paslaugų be televizijos paslaugų. Žinoma, įsigyti komplektą vertą, kadangi tai kainuos pigiau nei užsisakant abi paslaugas atskirai.

TVPLAY HOME siūlo labai spartų 4G internetą, kuris gali pasiekti iki 50 Gb arba galima pasinaudoti neriboto interneto paslaugomis.

Taigi, priklauso nuo kiekvieno asmens poreikius, ar naršoma daugiau ar mažiau – buvęs VIASAT gali pasiūlyti ir labiausiai jam tinkamą variantą. Nepamirškite, kad teikiamų paslaugų įkainiai įskaičiuojant ir TV paslaugas, o TVPLAY HOME gali pasiūlyti net kelis skirtingus TV paketų planus.

  1. Visiškai nekainuoja interneto įvedimo paslauga.
  2. Kartu suteikiama ir TV laidų archyvavimo paslauga.
  3. Užsisakius kartu su interneto paslaugas – galėsite naudotis videoteka.
  4. Papildomai interneto modemas Jums kainuos 1 EUR.
  5. Suteikiama ir mobilios aplikacijos prisijungimo galimybė, kuri padės paprasčiau sekti naujausius pasiūlymus.

Jeigu šiuo metu naudojatės TVPAY HOME TV paslaugomis – tokiu atveju galite papildomai užsisakyti interneto paslaugas, kurios Jums daug nekainuos.

1 Comment

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *