TELIA internetas ir televizija

TELIA – telekomunikacijos įmonė, kuri savo paslaugas teikia nuo 2017-ųjų metų, kuomet susijungė TEO, OMNITEL bei BALTIC DATA CENTER. Šiuo metu TEO pripažįstama kaip vienas didžiausių interneto paslaugas siūlančių tiekėjų, kuris šalyje aptarnauja daugiau nei šimtą tūkstančių vartotojų.

Vienas pagrindinių šio tiekėjo privalumų – kad jis gali pasiūlyti patį geriausią internetą Lietuvoje, kurio greitaveika siekia iki 1 Gb/s. kartu su interneto paslaugomis siūloma išbandyti ir TV, o užsisakius paslaugas kartu – kasmėnesiniai mokesčiai bus mažesni, o nauda – didesnė. Jeigu norite gyventi išmaniai, tokiu atveju TELIA yra Jūsų paslaugoms.

TELIA siūlo kelių tipų interneto paslaugas:

  1. Šviesolaidinis internetas.
  2. Plačiajuostis internetas.
  3. Belaidis internetas.
  4. Hibridinis internetas.

Interneto paslaugos siūlomos ne tik individualiems gyvenamojo tipo namams, tačiau ir verslui, kuriam reikalingas greitas ir daug darbuotojų aptarnaujantis internetas, kuris skiriasi tipu, kaina ir svarbiausia – greitaveika.

Bene pats populiariausias yra šviesolaidinis internetas, kuris gali sėkmingai pasiekti net iki 1 G/s, tačiau mažesniems poreikiams siūlomi ir ne tokių didelių greitaveikų planai. Jeigu gyvenate atokiau nuo miesto kur šviesolaidis internetas Jums nėra prieinamas, tokiu atveju siūlome rinktis plačiajuostį. Puikus pasirinkimas yra ir hibridinis internetas, kuris rekomenduojamas kartu su išmaniąja TV, tad galite ne tik sutaupyti, tačiau ir kur kas greičiau gauti visą reikalingą paslaugų paketą.

Kartu su interneto paslaugomis siūloma išsinuomoti ir maršrutizatorių, kuris padės paskirstyti interneto bangas po patalpą ir taip prie vieno tinklo jungti net kelis prietaisus. Kaip minėjome, galima tiek modemo nuoma, tiek pirkimas, tad pasirinkite Jums finansiškai priimtinesnį variantą.

TELIA internetas – puikus pasirinkimas norintiems naršyti išmaniai.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *