Tele2 internetas

Nors TELE2 prekinis vardas anksčiau buvo siejamas pagrinde su telefono ryšio paslaugomis, tačiau šiuo metu TELE2 labai plačiai žinomas ir kaip ypač greito interneto paslaugų tiekėjas. Vienas žinomiausių pasiūlymų – LAIVAS INTERNETAS, kuris, kaip teigia paslaugos tiekėjai, puikiai veikia visoje Lietuvoje, net ir pačiuose mažiausiuose šalies kampeliuose, kur atrodo, kad niekas negyvena.

TELE2 siūlo 3G  ir 4G interneto paslaugas, kurios tinka telefonui, planšetiniam ir įprastam kompiuteriui.

TELE2 LAISVAS INTERNETAS, tai:

  • 4G internetas, kuris puikiai veikia be jokių elektros kabelių. Užtenka tik mobiliosios stotelės, kurią galite nusipirkti arba išsinuomoti iš TELE2.
  • Kaip teigia tikėjai, internetas veikia net 99 procentų Lietuvos teritorijoje, taigi, net ir pačiose atokiausiose vietoje.
  • Paslaugos teikiamos ne tik fiziniams, tačiau ir juridiniams asmenims, tad tai puikus pasirinkimas inovatyviems verslininkams.

TELE2 siūlo labai daug įvairiausių interneto planų, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka.

  • ZTE 4G+ NAMAMS. Siūloma galimybė užsisakyti paslaugas be sutarties arba su sutartimi.
  • STILINGAS Zyxel LTE4506 4G+. Siūloma galimybė užsisakyti paslaugas be sutarties arba su sutartimi.
  • MOBILUS ZTE 4G. Siūloma galimybė užsisakyti paslaugas be sutarties arba su sutartimi.

Kadangi paslaugos gali būti užsakomos internetu – kurjeriai atveš įrangą ir asmuo pats gali prijungti įrangą, nereikia kviestis specialistų, tad viskas labai greitai ir paprastai. Prie modemo galima prijungti daugiau nei 30 įrenginių, tad tai puikus pasirinkimas ne tik ieškantiems inovatyvaus interneto nuosaviems poreikiams, tačiau ir verslui. Modemas puikiai tinka prie skirtingų kompiuterio sistemų, taip pat, prijungiamas prie skirtingų įrenginių.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *