spliusSplius internetas ir televizija

SPLIUS – daugiau nei 20-ies metų patirtį turinti įmonė, kuri teikia telekomunikacijos paslaugas ir stengiasi, jog kiekvieno kliento lūkesčiai būtų maksimaliai patenkinti. SPLIUS paslaugas teikia net 8-iuose Lietuvos miestuose Šiaulių bei Klaipėdos apskrityse, tad Šiaurės ir Vakarų Lietuvos gyventojai gali džiaugtis, jog norėdami gauti geriausias interneto paslaugas – turi tokią galimybę.

Tiesa, SPLIUS siūlo ne tik interneto, tačiau ir televizijos paslaugas, tad kiekvienas, kuris nori būti išmanus – turi tokią galimybę. Juolab, užsisakius abi paslaugas kartu – sumokėkise pigiau, o įvedimas bus greitesnis.

SPLIUS internetas yra tiekimas optiniais kabeliais, kurie gali užtikrinti, ne tik puikią apsaugą, tačiau ir didelę greitaveiką. O būtent to ir trokšta kiekvienas klientas. Kadangi įmonė teikia ne vieną interneto planą – kiekvienas klientas pagal savo poreikius gali rasti jam labiausiai tinkamą variantą pradedant greičiu ir baigiant kainomis.

Naudojantis SPLIUS internetu dažniausiai pasirenkamas šviesolaidinis internetas, kuris gali pasiūlyti ne tik greitas, tačiau ir patrauklios kainos galimybes.

  1. EO planas. Greitaveika Lietuvoje siekia iki 100 Mb/s, o greitaveika užsienyje siekia iki 80 Mb/s.
  2. EA planas. Greitaveika Lietuvoje siekia iki 100 Mb/s, o greitaveika užsienyje siekia iki 100 Mb/s.
  3. EC planas. Greitaveika Lietuvoje siekia iki 350 Mb/s, o greitaveika užsienyje siekia iki 350 Mb/s.
  4. ED planas. Greitaveika Lietuvoje siekia iki 650 Mb/s, o greitaveika užsienyje siekia iki 650 Mb/s.

SPLIUS internetas taip pat yra teikiamas ir belaidžiu būdu. Tam reikalingas maršrutizatorius, kurį taip pat gali pasiūlyti SPIUS.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *